Hakkımızda

AJS Müzik 1984 yılında Aziz Çorluk ve Murat Çorluk tarafındankurulmuştur.

Türk Sanat Müziği - Geleneksel Sufi Müzik - Halk (Folk) Müziği -Etnik Oryantal & Etnik Türk Müziği - Relaxation - Mediation - Naturel Voice- Osmanlı dönemi Mehter Müzikleri gibi çok çeşitlilik sunan Türk ve Dünya Müziği dallarında bir çok albüm yapımı gerçekleştirmiştir .

Geniş bir Türk Müziği arşivine sahip olan AJS Müzik (Aziz & Jet & Sedef ), Bu yapımlar dışında dünya müziğine yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. 1990 Yılında bünyesine ilk olarak Jet Müzik Firmasını, daha sonrada Sedef müzik Yapım'ı ekleyerek faaliyet alanlarını genişletmiştir.

Türk Müziğinin geleneksel yapısına bağlı olarak 700 'ün üzerinde albüm yapımı gerçekleştiren AJS Müzik,Sahip olduğu bu geniş müzik arşivi ve oluşturacağı yeni yapımlarıyla dünya müzik pazarına yönelik hedeflerini de sürdürmektedir.

2007 yılında çok geniş bir yelpazesi olan ve altınplaklar kazanan Libra Müzik'i bünyesine eklemiştir.New York, Paris, Amsterdam, Atina stüdyolarıyla ve müzik şirketleriyle ortak çalışmalar yürüten Ajs müzik , en iyi şarkıları müzikseverler ile buluşturmaya devam ediyor.

Konsept albüm çalışmaları ile farklılığını yansıtan Ajs dünyanın müziğini sizlere sunuyor. Müziğin pusulası , Ajs Müzik'i gösteriyor...