Müşteri Hizmetleri

 

ÖDEME YÖNTEMLERİ,

Kredi Kartı ile ödeme, Banka Transferi ile ödeme  yöntemlerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İADE İŞLEMLERİ,

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür. İade edilecek ürünlerin faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri sadece Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. İade veya değişim nedeniyle gönderilen kargolarınız için tarafınızdan ücret talep edilmemektedir.

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarının hesabınıza yatırılmasından önce, ürünlerin tarafımıza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrol edilmesi gereklidir. Bu süreçlerden sonra ürünün tutarı, 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere Ajsmuzik.com herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır.

 

SİPARİŞ İPTALİ,

Siparişlerinizi kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Siparişlerinizi iptal etmek için, site ana sayfasında, 'Hesabım Menusu'nda bulunan 'Siparişlerim' linkinden ilgili sipariş numarası ile 'Müşteri Hizmetleri' ile irtibata geçtiğinizde, iptalleriniz gerçekleştirilecektir.

KARGO İŞLEMLERİ,

Siparişi verilen ürünler en geç 2 iş gün içerisinde kargoya verilmektedir. Ürününüz  Kargoya verildiğinde mail adresinize bilgilendirme mesajı gönderilir. Ürünler 'Yurtiçi Kargo' ile teslim edilmektedir.

Kargonuzun durumunu öğrenmek için, Üye Girişinden Sonra 'Hesabım Menüsünde' Bulunan 'Siparişleriniz' Linkini Tıklamanız Gerekmektedir. Bilgi Almak istediğiniz Sipariş Nosunu Tıklayınız ve Açılan Sayfada, Teslimat Bölümünde bulunan Gönderi Numarasını Tıkladığınızda Kargonuzun Bilgi Sayfasına Ulaşacaksınız.

(Not : Kargo Gönderi Bilgisine, Kargonuz tarafımızdan Gönderildikten sonra 12-24 saat içinde ulaşılabilmektedir. Kargo Firmasının Sisteme Girişi Beklenmelidir. )

 

GÜVENLİK,

Ajsmuzik.com üzerinde yapılan işlemlerde tüm kişisel, önemli ve kritik bilgileriniz SSL( Secure Sockets Layer ) 256 bit güvenlik alanı ( 256-Bit Encryption ) ile korunmaktadır. Kredi Kartı ve benzeri kritik bilgileriniz bu güvenli alan kullanarak iletilmektedir.

SSL (Secure Sockets Layer), kullandığınız tarayıcı ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenli bilgi alışverişini sağlayan bir sistemdir. Siteye girdiğiniz önemli ve kritik bilgi SSL teknolojisi kullanılarak şifrelenir ve sadece web sunucusu tarafından çözülüp gerekli işlemler yapılır.

Ajsmuzik.com hiç bir şekilde Kredi Kartı Bilgilerini kaydetmemektedir ve saklamamaktadır. Her işlem için Kredi Kartı Bilgileri yeniden girilmelidir.

BİZE ULAŞIN,

Tüm Sorularınızı ve Sorunlarınızı, destek@ajsmuzik.com adresine E-posta göndererek veya İletişim Formu Linkini kullanarak bize iletebilirsiniz. Gönderilen iletiler en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

 

CANLI DESTEK,

Ajsmuzik.com Canlı Destek Servisine Hafta İçi 10:00 - 12:00 ve 14:00 - 18:00 Saatleri Arası, Cumartesi Günü 10:00 - 13:00 Arası Ulaşabilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz için Tıklayınız...

Mesafeli Satış Sözleşmesi için Tıklayınız

Gizlilik Politikası için Tıklayınız

Teslimat ve İade için Tıklayınız

Üyelik Sözleşmesi için Tıklayınız

Saygılarımızla,

AJSMUZIK.COM